Kniha pre online marketérov od 51 špecialistov na marketing

Viete čo mení život? Detaily. A práve preto sme pripravili túto knihu. Obsahuje 123 tipov od profesionálov, ktorí vám ukážu niečo naviac. Niečo, čo vás posunie dopredu. Niečo čo zmení vás a aj váš online projekt.

📄 Stiahnuť obsah a ukážku
🛒 Chcem si kúpiť knihu ihneď *

* Nebudete ľutovať. Je to už piata úspešná publikácia z dielne affiliate siete Dognet

KNIHU NÁJDETE

Tipy, ktoré zmenia váš projekt

Som veľmi rád, že čítate tieto riadky. Je to už piata knižka z dielne affiliate siete Dognet. Neustále sa snažíme posúvať celý online a affiliate trh dopredu a práve preto sme pripravili týchto 123 tipov. Písalo ich 51 expertov na online marketing a reklamu. Dali tomu čas, srdiečko a pridanú hodnotu.

A o to ide. Dnes už na internete nájdete málo zdrojov, ktoré sú zadarmo. Všetkému musíte dať čas a pridanú hodnotu, inak sa to neoplatí. Ako sa ľahko robilo SEO a PPC pred 15 rokmi, Facebook pred desiatimi, Instagram pred štyrmi, tak je to všetko dnes násobne ťažšie. 


📄 Chcem si stiahnuť obsah a zoznam autorov
Chcem si okažite zadovážiť knihu! 

A pritom niekedy stačí jedna myšlienka, jeden tip a všetko sa zmení. Celé zmýšľanie, celé fungovanie. A presne o tom je táto knižka. O tipoch, ako podnikať, propagovať a pôsobiť v online priestore efektívnejšie, lepšie a úspešnejšie. 


— Štefan Polgári, koordinátor knihy

51 autorov, ktorí tomu dali pridanú hodnotu

Do knihy prispelo 51 autorov. Fakt. 51! Od online marketérov, SEO špecialistov, affiliate managerov, marketingových managerov eshopov až po právničku a social media managerov. Dali tomu srdiečko a pridanú hodnotu. Všetko pre vás, ostatných marketérov.

V Dognete už roky vzdelávame trh a spojenie desiatok autorov v jednom výstupe nám dáva najväčší zmysel. Autor ako jednotlivec nikdy nebude expert na všetko. Ideálne je, ak autor nemusí písať celú knihu. Dá zo seba maximum v pár kapitolách. A to je pridaná hodnota, ktorú kniha ponúka.

📄 Stiahnuť obsah a prezrieť ukážkovú kapitolu ako PDF
🛒 Objednať knižku a to okamžite!

Ďakujeme sponzorom a partnerom publikácie

NIE JE NAŠA PRVÁ A ANI POSLEDNÁ

Už 5. kniha z dielne affiliate siete Dognet

Po úspešných kniháh Super Affiliate Academy, Online marketing a tvorba zarábajúceho webu a poslednej Tvorba úspešného a zarábajúceho blogu sme prišli s touto novou knihou. A je suverénne najlepšia.

📄 Chcem si stiahnuť obsah a zoznam autorov
🛒 Objednať knižku a to okamžite!

©2020 Affiliate sieť Dognet - All rights reserved.